
Onze naamgever Gaston Feremans (toondichter van Het Gebed voor het Vaderland) schreef heel wat liederen. Samen met Flanders Liedfest en Aäron Wajnberg — internationaal geprezen pianist en artistiek directeur van het Conservatorium Mechelen — willen we zijn volledige liedrepertoire laten uitvoeren én opnemen.
Het eerste concrete initiatief in dit kader vindt plaats op zondag 20 september 2026 in Het Predikheren. Tijdens het Liedfest brengt brengt Jan Van Elsacker, gerenommeerd tenor én kleinzoon van Gaston Feremans, om 11uur een lecture‑recital over zijn grootvader, waarbij hij ook enkele van zijn liederen uitvoert.
Jullie zijn heel welkom op dit bijzondere evenement. In de namiddag volgen nog twee prachtige recitals, telkens met Aäron Wajnberg aan de piano:
Tickets bestellen kan via: https://liedfest.eventsquare.store/nl/q9wlujujpm3z/ake7j6qcoftl

Organisator:
Mechelen Gaston Feremans
Startdatum:
20 September 2026 11:00
Einddatum:
20 September 2026 11:00